Pārlekt uz galveno saturu

Studējošo pašpārvalde

Mēs – Lauksaimniecības un pārtikas tehnoloģijas fakultātes studējošo pašpārvalde (LPTF SP) – esam mērķtiecīga, jauka, un draudzīga kompānija, kura atvērta jaunām idejām un piedzīvojumiem.

Ikdienā iesaistāmies studentijas un studiju dzīvē, organizējam dažādus pasākumus.

 

Lauksaimniecības un pārtikas tehnoloģijas fakultātes studējošo pašpārvaldes valde: 

Vadītāja Viktorija Teterovska ( lptf.sp.lbtu@gmail.com, tel. 25507299)

Vadītāja vietniece - Laura Kukle

Akadēmiskā / sociālā virziena vadītājs - Ņikita Žugors

Kultūras virziena vadītāja - Daniela Linkeviča

Sporta virziena vadītāja - Sofija Sabīne Panfilova

Atbalstītāju piesaistes virziena vadītājs - Jānis Matīss Liepiņš

 

LPTF Studējošo pašpārvaldes organizētie pasākumi:

  • Kūku konkurss – tematisks konkurss, kas veltīts Latvijas Republikas proklamēšanas dienai, kurā profesionāļu un kūku pazinēju vērtējumā tiek noteikts labākais kūku cepējs.
  • Cepiens – neaizmirstams pasākums divu dienu garumā pirmkursnieku iesvētības, kas ļauj ikvienam pirmkursniekam labāk iejusties studentijā, padarot piederīgus fakultātei.
  • Daudzpats – tematisks komandu auto orientēšanās pasākums, kura laikā ikviens var atslēgties no ikdienas steigas un pielietot savas viedās zināšanas, lai meklētu orientēšanās punktus.
  • Putriķu sešcīņa – studentu viesnīcās notiekoša komandu sacensība, pildot dažādus staciju uzdevumus, kur ikviens saliedējas, iegūst pozitīvas emocijas un pavada laiku ar draugiem.
  • Festivāls: “No lauka līdz galdam” – LPTF fakultāšu dienu pasākums triju dienu garumā, kura galvenais mērķis – ziedojums kādai organizācijai. Pirmajā dienā ikviens var izzināt vairāk par sev interesējošām tēmām no vieslektoriem, kā arī iegūt praktiskas zināšanas no nozares speciālistiem meistarklasēs, kā arī baudīt Latvijā pazīstamu mūziķu sniegumu. Otrā diena ir sporta spēļu diena, kur gan studenti, gan mācībspēki atslēdzas no ikdienas rutīnas, gūst pozitīvas emocijas un saliedējas. Trešā diena ir kulminācija – balle.

Studentu pašpārvaldes pārstāvji aktīvi piedalās arī citos fakultātes un universitātes organizētajos pasākumos (konferencēs, Atvērto durvju dienās, Karjeras dienās u.c.).


Latvijas Biozinātņu un tehnoloģijas universitātes Studējošo pašpārvalde ir LBTU studentus pārstāvoša organizācija, kas risina studentiem nozīmīgus jautājumus par akadēmisko, sociālo, kultūras un sporta dzīvi, pārstāv un aizstāv studentu viedokli un tiesības LBTU, Latvijas Studentu apvienībā, kā arī citās iestādēs un organizācijās nacionālā un starptautiskā līmenī, organizē pasākumus, gūst vienreizēju pieredzi, pilnveido savas zināšanas un spējas, un lieliski pavada laiku kopā.

Informācija par LBTU Studējošo pašpārvaldi: https://www.lbtu.lv/lv/studejoso-pasparvalde